Dit KOM en DOE! project, ontstaan vanuit de jongeren uit de parochie, wil graag laten zien waar we in geloven. Niet door in de kerkbanken te zitten dit keer, maar door de handen uit de mouwen te steken en een bepaalde nood in onze parochie aan te pakken.
Bid, begin en borstel
Op zondag 28 september willen we er met elkaar voor zorgen dat de begraafplaats in Noordwijk, aan de Gooweg, er weer netjes bij ligt. Dit gaan we onder andere doen door onkruid te wieden, bladeren te harken en de paden te schoffelen. Zo laten we zien dat wij samen verantwoordelijkheid dragen voor degenen die er begraven liggen. Hiermee geven wij op een eigentijdse manier invulling aan het werk van barmhartigheid “de doden begraven”.
Er is tijd en ruimte om met elkaar te praten tijdens het schoffelen of harken. Halverwege de middag is er een korte koffiepauze met iets lekkers om daarna nog even flink aan de gang te gaan.
KOM EN DOE je ook mee?
PS: breng vooral je eigen tuingereedschap mee (denk bijvoorbeeld aan een hark, schoffel, stoffer, schep).